Projektowanie wnętrz

 • Wyczaruj nowy design wnętrza z profesjonalistami!

  Opublikowany 02 listopad 2015


  Wnętrze naszego domu odzwierciedla nasz charakter. Powinno być zaaranżowane tak, abyśmy się w nim czuli bezpiecznie, nadając mu odpowiedniego klimatu. Ogromna paleta możliwości dostępna na rynku powoduje pewną destabilizację, czego tak naprawdę poszukujemy? Dzisiaj chcemy nadać swojemu M bardziej eleganckiego wyglądu, ale jutro wpada nam do głowy pomysł, aby podkreślić go romantycznymi akcentami. W efekcie możemy się pogubić w łączeniu wzorów, stylów i koniec końców nie będzie zachwycający.

  Dlatego warto skorzystać z rad profesjonalistów i projektowanie wnętrz powierzyć w ich ręce.

  Na naszym blogu znajdą Państwo wiele, fachowych porad. Podsuwamy nietuzinkowe rozwiązania. Poszczególne etapy działania rozpisane punkt po punkcie ułatwią prace związane z odnawianiem pomieszczeń. W każdym momencie można napisać do naszych konsultantów, którzy są na bieżąco z nowinkami z dziedziny architektury, wzornictwa, mody. Ich cenne wskazówki pozwolą na dobranie odpowiedniego koloru, rodzaju płytek do dużej i małej łazienki oraz wszelkich dodatków jak np. luster.

  Umieszczenie ich w pokoju powoduje optyczne jego powiększenie, gdyż odbijają światło oraz ustawione pod dobrym kątem potęgują i eksponują atrakcyjne cechy przestrzeni. Małe pokoje pomalowane na jasne odcienie nabiorą spokoju, wyciszenia, natomiast ciemne barwy podkreślą dane powierzchnie, eksponując poszczególne elementy np. obraz we wnęce lub modny napis.


  Projektowanie wnętrz to również dobór odpowiedniego oświetlenia. przede wszystkim należy wziąć pod uwagę, w których momentach będziemy z niego korzystać. Pomieszczenia jak np. sypialnia czy jadalnia zazwyczaj są najprostsze do oświetlania, gdyż wymagają sztucznego światła przez cały rok. Inaczej sprawa ma się z poddaszem, przedpokojem, ozdobnymi wnękami. Bardzo istotna jest zmiana natężenia światła np. w wejściu powinniśmy zastosować światło o dużej intensywności, w dalszej części korytarza można nieco wytłumić światło wprowadzając przyjemny nastrój. Warto docenić tradycyjne metody oświetlenia jak świeczniki, które oprócz dawania ciepłego, naturalnego światła będą oryginalną ozdobą.

  Projektowanie wnętrz powinno odbywać się bez pośpiechu, w szczególności przy wykonywaniu gruntownych zmian. Stworzenie oryginalnego designu wymaga poświęcenia, a przede wszystkim poznania samego siebie.